Х
Викликати замірника

  Склопакети

  Структура стандартного склопакету виробництва ТМ «Сучасне Вікно»

  Склопакет — це герметична конструкція, котра має два або три  скла (стандартне – прозоре скло товщиною 4 мм марки М1 (посилання на стандарти у вікні), склеєних між собою по периметру через дистанційну рамку за допомогою первинного герметику та оброблених по торцевим краям вторинним герметиком (заливається в порожнину поміж склом).

  Рамка в перерізі порожня. В середину рамки засипається гранульований вологопоглинач  (молекулярне сито ), для абсорбації вологи з повітря (або аргону), котрим заповнена камера склопакету при збиранні.

  В залежності від кількості скла, існують однокамернідвокамерні та трикамерні склопакети. Скло та  камери мають певні стандартні товщини, величина яких і вказується у формулі склопакета разом із типом скла:

  4М1-16-4М1 – Склопакет, котрий має  два прозорих скла марки М1 товщиною 4 мм,  та дистанційну рамку товщиною 16 мм (з урахуванням шарів  герметику з обох сторін). Товщина склопакету s = 4+16+4 = 24 мм

  4Low-e – 14 – 4М1 – 16 – 6М1  – Склопакет товщиною 44 мм. Перше скло – скло 4 мм з енергозберігаючим Low-E напиленням (докладніше), друге – вже відоме Вам 4М1, третє – скло тієї ж марки, що і друге, але товщиною в 6 мм.

  Склопакети в залежності від типіввикористання скла та інших комплектуючих (газ, що заповнює камери; дистанційна рамка, котра створює камери та з’єднує скло) може відрізнятися такими характеристиками:

  Енергозбереження – здатність матеріалу до теплоізоляції.

  Світловіддзеркалення– здатність до ізоляції приміщення від зайвого сонячного випромінювання (затемнення або віддзеркалення). Можливе поглинання або віддзеркалення як всього спектру світла, так і хвиль певного спектру частот (кольорового спектру). Досягається шляхом нанесення на одне скло спеціального напилення.

  Тонування  — надання світлу певного кольору та затемнення. Досягається шляхом фарбування скла в рідкому стані за допомогою додавання в його склад барвників. В результаті відбувається поглинання всіх видимих спектрів світла, окрім спектру певного кольору. Стандартні кольори тонування: бронза (світло-коричневий), графіт (світло-сірий), рожевий.

  Шумопоглинаючі – можливість матеріалу  поглинати звукові хвилі. Забезпечується використанням більш товстого скла, скріплених плівкою два скла (триплекс), комбінації в склопакеті скла різних товщин та створення різних дистанцій поміж склом (різні товщини дистанційних рамок).

  Термостійкість – особливість матеріалу зберігати структуру та форму при сильному нагріванні.

  Протиударність – особливість скла витримувати високі фізичні навантаження та протидіяти ударним навантаженням, не руйнуючись.