Х
Викликати замірника

    Стандартний однокамерний

    Товщина склопакетів залежить від камерності (кількість повітряних камер поміж склом), товщин скла та товщин повітряних камер.

    Для створення повітряних камер поміж склом використовуються дистанційні рамки заповнені молекулярним ситом (гранульованим матеріалом, котрий поглинає вологу в середині камери склопакету). В ряді зі стандартною — алюмінієвою дистанційною рамкою, наша компанія використовує у виробництві склопакетів теплу дистанційну рамку CLIMA spacer.

    CLIMA spacer — це нова високоякісна тепла дистанційна рамка, котра представляє собою комбінацію алюмінію та пластику і виробляється на самому сучасному обладнанні.

    Використання дистанційної рамки CLIMA spacer значно покращує теплоізоляційні характеристики склопакету (а в результаті і вікна), зменшуючи витік тепла через вікно, перешкоджаючи утворенню  конденсату та плісняви на склопакеті і віконній рамі. Поверхня скла в крайній зоні склопакету стає теплішою на 65 % в порівнянні зі склопакетом з традиційною алюмінієвою дистанційною рамкою