Х
Викликати замірника

  Двері

  Міжкімнатні

  Міжкімнатні двері ТМ “Сучасне Вікно” виготовляються з віконного профілю, що забезпечує їх легкість, естетичність та невисоку, в порівнянні з вхідними дверима, ціну. Використання ламінації, сендвіч-панелей, кольорового, матованого (сатин), дзеркального скла,… Читати далі

  Будь які двері повинні відповідати декільком загальним вимогам. Так як дверні конструкції завжди використовуються досить інтенсивно, вони повинні витримувати довгі роки такої експлуатації. Представлені в каталозі вироби в повній мірі відповідають потребам клієнтів, а також відповідають європейським стандартам якості.

  Види дверей

  В каталозі представлені дві основні групи дверей. Це конструкції з пластику та металопластику. Пластикові двері виготовляються з ПВХ профілю та не мають армуючих елементів.

  Такі вироби стануть ідеальним рішенням для балконів, внутрішніх приміщень. Якщо вироби будуть виходити на вулицю, рекомендується встановлювати подвійний склопакет. Такі склопакети мають три скла, між якими знаходяться дві повітряні подушки. Тому не варто боятися холодного повітря та протягів, якщо у вас встановлені пластикові двері на балкон. Черкаси мають можливість обирати різноманітні моделі дверей, звернувшись до компанії «Сучасне вікно».

  Якщо двері необхідні для встановлення у внутрішніх приміщеннях, то в подвійному склопакеті немає сенсу. Достатньо буде однокамерного склопакету. Звернувшись до нас, ви можете купити пластикові двері. Черкаси та область можуть підібрати необхідні розміри міжкімнатних конструкцій.

  Металопластикові вироби установлюються на входах в офісних приміщеннях та приватних будинках. Вони відрізняються надійністю конструкції та невибагливістю.

  Особливості пластикових дверей

  Представлені в нашому каталозі моделі мають декілька загальних особливостей, котрі потрібно вказувати більш детально:

  • Двері оздоблено запірними пристроями з 5 точками замикання. Це робить їх надійною перешкодою та виключає проникнення шляхом підбору ключа або злому. Такі двері не вдасться відкрити навіть шляхом піджиму стулки;
  • В комплект входить поріг з якісного алюмінію з ущільнювачем. Він не втратить свого зовнішнього виду навіть при інтенсивній та тривалій експлуатації;
  • Використання сучасних дорогих матеріалів гарантує збереження кольору, незмінним протягом всього терміну служби;
  • На двері установлюються міцні петлі від італійського виробника. Вони дають можливість змінювати положення дверного полотна в трьох площинах та виключають провисання дверей.

  Замки та фурнітура виготовлені європейськими компаніями та є еталоном якості.

  Придбати металопластикові двері (Черкаси) можливо в декількох кольорових виконаннях. Це дозволяє кожному покупцю підібрати колір виробу під оздоблення фасаду.

  Серед переваг представленої продукції варто виділити декілька основних:

  • Профіль виготовлено на основі ПВХ та має ламіноване покриття з обох сторін. Завдяки використанню якісного матеріалу покриття не тьмяніє з часом, витримує контакт із слабоагресивним середовищем, ламінування не отримує пошкоджень від незначного впливу;
  • Запірний пристрій оснащено центральним ригелем. Поворот замкового механізму та відмикання дверей відбувається ключем.

  Каталог компанії дозволяє недорого купити металопластикові двері, ціна яких не включає додаткові накрутки посередників. Всі моделі дверей, представлені компанією «Сучасне вікно», виготовлені на власному виробництві. Тому покупці отримують пряму чесну ціну та не переплачують.

  Покупці отримують послугу швидкої доставки і можливість замовити монтаж дверей. Окрім того, на всі моделі надається гарантія.