Х
Викликати замірника

  Як замовити вікна

  1. 1. Що потрібно знати перед тем, як звернутися до компанії
   • Перед тим, як звертатися до компанії для замовлення вікон, рекомендуємо визначитися з такими основними моментами:

   • Кількість вікон, котрі необхідно замінити або установити.
   • Приблизнорозміри кожного вікна, дверей, балкону. Вікна, двері та лоджії достатньо проміряти по висоті та ширині видимої (зсередини від укосу до укосу) частини. Для П-образних та Г-образних балконів, окрім висоти та ширини фронтальної частини засклення, необхідно заміряти глибину балкону (ширину бокових вікон або основи). Ці розміри потрібні лише для попереднього прорахунку та визначення коректної конфігурації майбутніх вікон, тому їх точність не зіграє великої ролі. У випадку, якщо Ви не збираєтесь встановлювати вікна самостійно, точні розміри конструкцій будуть визначатися на місці, в процесі заміру, монтажною бригадою. Маючи розміри, можна прорахувати попередню вартість вікон за допомогою калькулятора,що дозволяє зробити прорахунок стандартних конструкцій по заданим розмірам та заданими параметрами.
   • До консультації зіспівробітником торгового відділу компанії, бажано попередньо визначитися з комплектацією кожного вікна (тип профілю, тип склопакету, тип та функціонал фурнітури, кількістючастинщо відкриваються, перемичок і т.д.). Менеджер допоможе Вам прийняти рішення по цим питанням та порадить найкращу комплектацію, виходячи з типу приміщення, необхідності збереження тепла або економії енергоресурсів, розмірів, передбачуваного вітрового навантаження, вимог до комфорту, бюджету та інших побажань.
  1. 2. З чого формується вартість вікон
   • Вартість заміни вікон формується із вартості самих віконних конструкцій, доповнень(протимоскітні сітки, підвіконня, відливи), демонтажних та монтажних робіт, доставки конструкцій (якщо об’єкт знаходиться за містом). Ці моменти потрібно уточнювати під час порівняння вартостіу декількох компаніях.
  1. 3. Виклик замірника
   • Після попередньої консультації та прийняття рішення про співпрацю, погодивши з Вами зручні для Вас дату та час заміру, до Вас направлять замірника — старшого працівника монтажної бригади, котра буде виконувати всі роботи по заміні вікон. Підчас заміру, він повинен врахувати всі Ваші побажання, за необхідністю, обумовити можливіособливості та всі деталі майбутнього монтажу. Тому важлива Ваша присутність при замірі. Не варто залишати замість себе, кого-небудь з сім’ї, хто може не володіти необхідною для прийняття рішень інформацією.
  1. 4. Авансовий платіж
   • Після заміру, розміри та уточнення будуть передані менеджеру, котрий супроводжує Ваше замовлення. Він повідомить Вам кінцеву вартість та запросить Вас для підписання документів та внесення авансу (стандартно — 70 %). Доступна оплата банківською картою через термінал Приватбанка.Також доступна можливість оформлення кредиту з частковою компенсацією державою вартості енергозберігаючих вікон по програмі «Ощадний дім» в одному з банків-партнерів програми.
  1. 5. Виробництво вікон
   • Конструкції білого кольору, прямокутної форми, з поворотною або поворотно-відкидною фурнітурою виробляються протягом 5 робочих днів.
  1. 6. Монтажні роботи
   • Під час оформлення та підписання замовлення менеджер узгоджує з Вами точну дату монтажу. Тривалість монтажних робіт озвучується під час заміру та залежить від кількості вікон, складності демонтажних та монтажних робіт. Заміна одного стандартного вікна на кухнізаймає 2-3 години. Для засклення П-образного балкону може бути потрібно 5-6 годин. Для забезпечення швидкого виконання робіт, Вам необхідно забезпечити вільний доступ до віконного пройму (звільнити місце від меблів, прибрати все з підвіконня, зняти теплоізоляційні матеріали зі старого вікна, при їх наявності).

    З кімнати, де будуть проводиться роботи, рекомендується також винести, або накрити плівкою всі меблі та предмети інтер’єру. Це позбавить Вас від додаткового клопоту під час прибирання.

    Ваша присутність під час проведення монтажних робіт не обов’язкова, але бажана. Всі питання та зауваження, які можуть виникнути у Вас після установки, будуть мати характер претензій, а озвучені від час виконання робіт, можуть бути узгоджені, та реалізовані. Але в переважній більшості випадків наші монтажники роблять все на основі конкретних вимог технології правильного монтажу, власного досвіду (а він в них великий) та здорового глузду.

    Важливий і той факт, що під час звернення клієнта до нас з питань гарантійного ремонту, ми впершу чергу, відправляємо для роз’яснення на об’єкт саме працівників, котрі проводили монтаж. Тобто, вони несуть відповідальність за якість своєї роботи на протязі 5 років, це найкраща мотивація не допустити браку та помилок.

  1. 7. Завершення робіт, розрахунок, гарантії
   • Після монтажу розрахунок на замовлення отримують працівники монтажної бригади. Ви отримуєте свою копію гарантійного талону на встановлені вироби та витратну накладну зі складу. На обох копіях гарантійного талона повинен стояти Ваш підпис, дата монтажу та підпис керівника монтажної бригади. Ці підписи підтверджують, що монтажні роботи виконані в повному обсязі, всі конструкції та комплектуючі доставлені та встановлені, і у Вас немає претензій до продукції та монтажу після візуального огляду та перевірки роботи частин вікон, що відкриваються. Після підписання гарантійних талонів протягом 5 років ми готові і зобов’язані розглядати всі звернення та зауваження щодо роботи вікон як гарантійні, за умови дотримання Вами правил експлуатації вікон, описаних у талоні.