Х
Викликати замірника

  Енергозберігаючі

  Енергозберігаючі склопакети, в порівнянні з простими, дозволяють заощадити до 80 % теплової енергії, котру випромінюють теплі поверхні в середині кімнат вашого дому або квартири.

  Це відбувається завдяки нанесенню на одне зі скла (і-скло або Е-скло —  від англійського Low-E Glass (lowemissivityglass)) низькоемісійного покриття,  яке являє собою шари срібла і діелектрика, що чергуються (як правило оксид титану). В результаті склопакет з таким склом, встановленийу середину приміщення, відображає та поглинає (нагріваючись) більшу частину довгохвильового теплового випромінювання, при цьому практично не перешкоджаючи проникненню з вулиці короткохвильового сонячного випромінювання.

  Low-E скло,  поряд з чудовими теплоізолюючими властивостями та гарною здатністю  пропускати сонячну теплову енергію, має підвищені вимоги до обробки та зберігання:

  Енергозберігаючий склопакет  Для збереження прозорості скла, захисне покриття (оксид титану) повинно мати суворо обмежену товщину (десятки нанометрів). Цього недостатньо, щоб захистити срібло від окислення, під дією котрого покриття втрачає свої емісійні якості. Для захисту від окислення Low-E скло зберігається в герметичній упаковці, а збирання енергозберігаючих склопакетів маєздійснюватися в максимально короткі терміни. Low-E скло в склопакеті розташовуєтьсянапиленням в середину. Гарним захистом від окислення в процесі експлуатації є наповнення камери склопакету з енергозберігаючим склом інертним газом — аргоном, котрий  унеможливлює вступ в реакцію окислення.

  Енергозберігаючий склопакет При обробці Low-E скла також повинна враховуватися понижена абразивна стійкість напилення.

  Енергозберігаючий склопакет З країв Low-E скла при монтуванні необхідно видаляти напилення для зчеплення з герметиком.

  Компанія ТМ «Сучасне Вікно» виготовляє енергозберігаючі склопакети в Черкасах на склопакетній лінії, що передбачаємиття та сушкуLow-E  скла без пошкодження напилення.

  Також, на виробництві  в наявності є станція для заповнення камери склопакету аргоном. Енергозберігаюче покриття в склопакеті, заповненому аргоном, працює без втрати своїх властивостей аж до розгерметизації (при відсутності механічних впливів на торці склопакету, розгерметизація його неможлива).

  Наші енергозберігаючі склопакети проходять щорічну державну сертифікацію.

  Згідно вимог оновленого ДСТУ Б В.2.6-15:2011 «БЛОКИ ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДНІ Загальні технічні умови», з урахуванням змін №1 к ДБН В.2.6-31:2006 «Теплова ізоляція будівель», для 1-ої температурної зони, до яких відносяться центральні області України, мінімально допустиме значення супротиву теплопередачі віконних конструкцій для жилих та громадських приміщень Rqmin = 0,75 м 2 *К/Вт. Для відповідності даним вимогамв вікнах необхідно використовувати в якості заповнення двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом та пластиковою дистанцією.