Х
Викликати замірника

  Перший літній тренинг від ТМ «Сучасне Вікно»

  На нашому підприємстві 12.06.2014 року провели дебютний тренінг для спеціалістів відділу збуту та консультантів з продажу дилерської мережі. Зустріч була присвячена актуальному на сьогоднішній день питанню: «Результативні продажі світлопрозорих конструкцій», організували її в рамках сучасної роботи компанії «Віконний консалтинг» та ООО «Века Україна».

  Первый летний тренинг от ТМ Сучасне ВікноПервый летний тренинг от ТМ Сучасне ВікноПервый летний тренинг от ТМ Сучасне Вікно

  Під час тренінгуобговорювали важливі теми: про отримання додаткового прибутку, технології спілкування, утримання покупця, основах результативних продаж, роботі з запереченнями, ефективності роботи кожного професіонала в колективі і т. п. Заняття проходило в дуже цікавій формі, учасники були поділені на групи, де активно та колективно вирішували кожне питання.

  Спеціалістів дилерської мережі ознайомили з вдосконаленою версією програми проектування та прорахунків металопластикових вікон WHOkna 4.2.4.2. Також не обійшлося і без екскурсії на виробництво, під час котрої гостям продемонстрували нове обладнання, яке почали використовувати на підприємстві зовсім нещодавно.

  Первый летний тренинг от ТМ Сучасне ВікноПервый летний тренинг от ТМ Сучасне ВікноПервый летний тренинг от ТМ Сучасне Вікно
  Первый летний тренинг от ТМ Сучасне ВікноПервый летний тренинг от ТМ Сучасне Вікно