Х
Викликати замірника

  Партнери компанії – виробники та постачальники комплектуючих для виробництва пластикових вікон

  Наші партнери – це перевірені постачальники та виробники якісних комплектуючих для віконного виробництва, що мають всю необхідну документацію та сертифікати якості продукції, що поставляється ними.

  folder_thumb.jpg

  ТОВ «Міропласт»  – найвідомішої української компанії-виробника якісних віконних профільних систем із ПВХ торгової марки WDS .

  folder_thumb.jpg

  ТОВ «Вінкхаус Україна» – офіційний представник компанії Winkhaus Technik GmBH (Німеччина), одного з найбільших міжнародних виробників віконної та дверної фурнітури. Уся лінія віконної фурнітури Winkhaus успішно пройшла серйозні випробування на відповідність європейським нормам EN 13126-8 (тести на стійкість фурнітури) та EN 1191 (тести на стійкість вікон та дверей), проведені в Інституті ift у Розенхаймі. Фурнітура була тестована додатково на витривалість згідно системи якості QM 328 інституту ift у Розенхаймі та отримала відповідний сертифікат. Фурнітура activPilot має сертифікати, що підтверджують відповідність стандарту EN 1627-1630 1-го та 2-го ступеня протизломності.

  folder_thumb.jpg

  ТОВ «Хілал Алюмініум Юкрейн» – найбільший оператор на українському ринку постачання комплектуючих для виробництва світлопрозорих конструкцій.

  folder_thumb.jpg

  ТОВ «Фуртрейд» – надійний постачальник фурнітури дверей таких відомих європейських виробників, як: FUHR, WILLKA, HOPPE, FSB, PLANET, GEZE, MEDOS.

  folder_thumb.jpg

  ВАТ «Гомельскло»   – це високооснащене, сучасне підприємство, найбільше в Європі за питомими показниками ефективності. Скло, вироблене для підприємства поставляється більш ніж 24 країни світу.

  folder_thumb.jpg

  Danke – торговая марка украинской производственной компании «Юпитер-2003». Это стабильно развивающееся предприятие, которое завоевало репутацию надежного производителя рынка строительных и отделочных материалов. Результат внедрения инновационных решений и использования исключительно качественных импортных материалов от торговой марки Danke – это пластиковые подоконники с глянцевым акриловым покрытием, удовлетворяющие всем требованиям современного потребителя.