Х
Викликати замірника

  Демонтаж старих вікон: вартість та особливості підготовчих робіт

  Послуга демонтажу відбувається безпосередньо перед монтажем нових конструкцій нашими монтажними бригадами, та вартість її складає:

  • для віконних конструкцій складає – 25 грн/м.кв.;
  • для дверних конструкцій (вхідних дверей) – 35 грн/м.кв.

  Наші працівники завжди обережно відносяться до оздоблення приміщення, намагаючись провести демонтаж максимально обережно. З Вашою участю, вони обов’язково уточнять, які саме частини віконного пройму варто залишити непошкодженими, а якими можна нехтувати, заради прискорення роботи. Звісно, зроблять все можливе, щоб зберегти цілими важливі для вас елементи (плитку, підвіконник і т.п.).

  Існують ситуації, коли демонтаж необхідно провести завчасно.

  Наприклад, під час заміни засклення балкону, до заміру необхідно побачити, наскільки рівно по рівню виставлено майбутній каркас. Якщо нижні, верхні або бокові частини основної конструкції стоять нерівно, їх необхідно вирівняти, завдяки зварювання металевого профілю (куток, квадратна труба). Тільки після того, як замірник впевнений в правильності конструкції, він зможе передати результати заміру на прорахунок менеджеру.

  Також попередній демонтаж відбувається, зважаючи на надійність основи (цегляної кладки, дерев’яного брусу) нижньої частини віконного пройму. При цьому, замір відбувається до демонтажу але демонтаж проходить з запасом часу до монтажу, для того, щобвстигнути надійно зміцнити нижню несучу частину отвору (оновити цегляну кладку, замінити брус, що прогнив, і п.т.).