Х
Викликати замірника

  Виконано перше замовлення на конструкції типу Lux (профілю Veka SoftLine 82)

  Наші спеціалісти на минулому тижні вперше змонтували модель в новому профілі Veka SoftLine 82.

  Така креативна система забезпечує металопластиковому вікну чудову теплоізоляцію. Спеціаліст по технічній частині ООО «Века Україна» Д. Фірсов підтвердив, що наш виріб відповідає всім вимогам якості до вікон «Века».

  Окно класса Lux на производстве. Створка обвязана фурнитурой Winkhaus activPilotОкно класса Lux на производстве. Собранное окно без заполненияОкно класса Lux на производстве. Собранное окно без заполнения

  Віконна конструкція, випущена в цьому профілю, оснащена склопакетом з двома камерами, при цьому монтаж її дозволяє зберігати тепло в домі взимку. Також підвищена шумоізоляція виробу максимально підвищує комфорт від його використання.

  Не варто забуватипро використання поворотно-відкидного механізму «Winkhaus activPilot», котрий укомплектований унікальною функцією мікропровітрювання.

  Ми сподіваємось, що власник металопластикового вікна з таким специфічним склопакетом в повній мірі зможе насолодитися домашнім затишком та комфортом, оцінивши всі переваги виробу та користуючись ним довготривалий період.

  Окно класса Lux после монтажа у клиента (вид с улицы)Окно класса Lux после монтажа у клиента