Х
Викликати замірника

  Монтажники ТМ «Сучасне Вікно» прийняли участь в технічному семінарі на території ООО «Века Україна»

  На території підприємства ООО «Века Україна» 7 лютого відбувся спеціалізований семінар з приводу встановлення металопластикових віконних виробів. Спеціалісти сучасних компаній «ТБМ» та «Tremco-illbruck» та «Века Україна» детально розповідали, як грамотно встановити, заміряти та спроектувати віконніконструкції.

  Монтажні бригади заводу «Сучасне Вікно» з задоволенням прийняли участь в семінарі технічного направлення. Однією з основних тем зустрічі вважається встановлення вікна з використанням спеціальних установочних стрічок (ДСТУ Б В.2.6.79:2009). Саме такутехнологію незабаром планує практикувати  наше підприємство.

  Теорію закріпили  практикою, адже майстрам попередньо показали установку ПВХ-конструкції по даній технології. Після чого спеціалісти змогли поспілкуватися, задавши додаткові питання та отримавшибільш детальні відповідіна них. Також працівники  змогли обмінятися професійним досвідом.

   

   Монтажники ТМ Сучасне Вікно приняли участие в техническом семинаре Монтажники ТМ Сучасне Вікно приняли участие в техническом семинаре Монтажники ТМ Сучасне Вікно приняли участие в техническом семинаре
   Монтажники ТМ Сучасне Вікно приняли участие в техническом семинаре Монтажники ТМ Сучасне Вікно приняли участие в техническом семинаре