Х
Викликати замірника

  Вікна на замовлення Черкаси

  вікна на виплат черкаси

  Компанія Сучасне Вікно™ плідно працює з ПАТ КБ “ПриватБанк”, впроваджуючи сучасні технології продажу та банківські послуги, що дозволяють нашим клієнтам купувати вікна у Львові з розстрочкою.

  Ми вже повідомляли раніше про наявність POS-терміналу на нашому головному офісі , що знаходиться за адресою: бул. Шевченка, 352. Також коротко згадували про можливість скористатися послугою “миттєва розстрочка”.

  Зараз ми хотіли б детально зупинитися на цій послузі, описати умови та послідовність дій, необхідних для того, щоб купити вікна на виплат в Черкасах:

  1. Ви повинні бути клієнтом ПриватБанку та мати картку ” Універсальна” , яку Ви можете оформити безкоштовно в будь-якому відділенні ПАТ КБ “ПриватБанк” .
  2. Щоб дізнатися про максимальну суму покупки по сервісу, відправте SMS на номер 10060 з текстом chast. Якщо вартість вікон, яку Вам попередньо повідомив менеджер Сучасне Вікно™ , з урахуванням вартості монтажних/демонтажних робіт, менша за суму, яку Вам надає банк, значить, Ви можете скористатися при оплаті послугою “миттєва розстрочка” .
  3. Передайте картку менеджеру та повідомте, що хочете купити товар на виплат з використанням даної послуги.
  4. Після вдалого проведення оплати в POS-терміналі з введенням Вами пароля до вашої карти, Ви отримаєте від менеджера ваш чек-договір, та підписаний ним документ ( Доручення\ХХХХХ , де  ХХХХХ  – унікальний номер замовлення в базі компанії Сучасне Вікно™ , за яким буде відвантажуватись та монтуватись продукція) на замовлені Вами вікна.
  5. Кожні 30 днів з моменту придбання з вашої картки буде зніматися сума щомісячного платежу, яку Ви можете легко розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора на сайті ПАТ КБ “ПриватБанк”.

  Ця сума повинна бути доступна на позитивному балансі вашої картки “Універсальна” (тобто ви повинні стежити, щоб крім кредитних коштів, що надаються банком, на картці були присутні кошти для зняття щомісячного платежу за послугою), щоб уникнути використання кредитних коштів, за які банк стягує комісію у розмірі 4% від суми платежу (за користування кредитним лімітом).

  У свою чергу, наша компанія з цього моменту приступає до виконання Вашого замовлення, і менеджер зв’яжеться з Вами для погодження часу та дати монтажу не пізніше дати, повідомленої Вам при оформленні.