Х
Виклик замірника

  Вікна Сучасне Вікно™ стали кращою продукцією року в конкурсі «Черкаська якість» в номінації «Промислові товари для населення»

  Сьогодні, 30.11.2016 г. компанія Сучасне Вікно™, в особі її директора — Андрія Володимировича Сапи, була урочисто нагороджена кубком і дипломом переможця щорічного конкурсу якості — «Черкаська якість» в номинацїї «Продукція: Промислові товари для населення».

  Ця нагорода — свідоцтво визнання результатів наполегливої праці, та бажання вдосконалення, готовності змінюватися задля досягнення високої цілі. Це свідчить також і про те, що, якщо людина або компанія прагне бути успішною і сучасною, освоює нові технології, та вдосконалюється, це обов’язково стане помітно і буде визнано.

  Товар компанії Сучасне Вікно™ — якісні, сертифіковані, енергоефективні металопластикові вікна та двері, користується попитом в м. Черкаси, Черкаській області, та сусідніх центральних областях України.

  Примітним стало й те, що звістку про отримання призового місця в конкурсі було отримано в дні святкування компанією 11 річниці з дня її заснування.

  Вікна Сучасне Вікно™ стали кращою продукцією року

  Вікна Сучасне Вікно™ стали кращою продукцією року

  Мова перекладу »