Х
Викликати замірника

   

  Розрахуватись за сучасні вікна німецької якості тепер можна банківською картою

  Якщо ви бажаєте при покупці вікон від виробника «Сучасне Вікно» розрахуватись банківською карткою, то з цим не буде жодних проблем! Адже на головному офісі, що розташований на бульварі Шевченка, 352, встановлено термінал. З його допомогою можна легко оплатити продукцію чиповими та банківськими картками (MasterCard, Visa).

  Тепер кожен клієнт зможе розрахуватися за послугу або продукцію, використовуючи кредитні, зарплатні або платіжні картки. При цьому можна сплатити з використанням послуги “Миттєва розстрочка” .

  Акція “Безпека Ваших дітей понад усе” – віконний замок безпеки у подарунок

  Наша компанія з 1.05 2015 року пропонує унікальну можливість покращити безпеку у вашій оселі! Замовляючи вікна класу Classic і Premium з стулками, що відкриваються, покупець отримує спеціальний блокатор відривання конструкції безкоштовно! Це відмінний захисний пристрій, який можна закріпити на необхідній стулці самому або за допомогою фахівців.

  Дитячий замок дозволяє зафіксувати ту частину вікна, яка відкривається, у певному положенні або закрити її на ключ внизу. У такому разі дитина просто не зможе відкрити її, а ось на провітрювання встановити вікно дуже просто.

  На сайті виробника ви знайдете детальніший опис даного виробу.

  Додаткове тепло у подарунок

  У період з 23 квітня до 31 травня 2015 року наша фірма пропонує придбати металопластикові вікна з енергозберігаючим ефектом за ціною звичайних!

  Єдиним джерелом світла у приміщенні є віконні склопакети, причому це ще й ідеальний провідник тепла. Щоб взимку зберегти температурний режим у будинку та заощадити на опаленні, потрібно встановити вікна з енергозберігаючим напиленням на поверхні одного зі скла. Таке специфічне покриття не дозволяє нагрітому повітрі виходити надвір, оскільки воно відбиває тепло.

  У такому разі тепло в будинку зберігається, а енерговитрати зменшуються. А використання аргону при виробництві вікон максимально збільшує міцність та довговічного даного напилення.