Х
Викликати замірника

  Монтаж вікон в Черкасах. Вартість монтажу пластикових вікон та дверей

  Монтаж віконних та дверних конструкцій виконується нашими штатними монтажними бригадами.

  На даний момент для монтажу віконних та дверних конструкцій з ПВХ

  • Традиційний спосіб — монтаж з використанням анкерів або анкерних пластин в якості кріплення та монтажної піни — в якості універсального тепло-, паро- та гідроізоляційного герметика для монтажного шва (зазору між зовнішньою площиною віконної рами та внутрішньою площиною віконного пройму).

  Вартість монтажних робіт при класичному монтажу:

  для віконних конструкцій – 410 грн/м.кв. ;

  для дверних конструкцій (вхідних дверей) – 480 грн/м.кв .

  Наша компанія використовує під час встановлення монтажну піну SomaFix – одну з найкращих на сучасному ринку.

  Монтажна піна для зимового монтажу відрізняється від стандартної здібностями розширюватися та затвердівати при низьких температурах, а саме: від -15°С до 0°С.

  • Другий спосіб — монтаж відповідно з вимогами оновленого ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010, з використанням тришарової ізоляції монтажного шву:
   • 1-й шар – зовнішня ізоляція. Захист від зовнішнього середовища (ультрафіолету, вологи). Використовуються паропроникна ущільнювальна стрічка, що саморозширюється (ПСУС) при отворі з чвертями (зовнішня частина стіни виступає над внутрішньою на чверть цегли) або зовнішня гідроізоляційна ущільнювальна стрічка(ЗГС) при отворі без четвертини. ЗГС обов’язково використовується для гідроізоляції нижнього зовнішнього шву віконного отвору (під водовідливом) при будь-якому типуотвору (з четвертин та без).
   • 2-й шар – центральний ізоляція. Тепло та звукоізоляція. Використовується монтажна піна.
   • 3-й шар – внутрішня ізоляція. Захист від випадання конденсату. Використовується внутрішня волого-паронепроникна ущільнена стрічка (ВПС).

  Такий монтаж забезпечує повну паро- та гідроізоляцію монтажного шву.

  Під час монтажу конструкцій з використанням паро- та гідроізоляційних стрічок, нами використовуються матеріали від провідних світових виробників.

  Наші монтажники мають великий досвід виконання монтажних та демонтажних робіт та регулярно проходять навчання новим методам та технологіям монтажу.

  Демонтаж старих вікон: вартість та особливість підготовчих робіт